19.01.2026г. Сутрин с нас Символите, които оживяват

Интервю в ТВ Загора – 19.01.2026г.

Идеята е да превърна статичната архитектура в емоция. Като фотограф в Стара Загора, виждам паметниците ни всеки ден, но чрез анимацията им давам нов глас. Правя го, за да ги популяризирам сред моите съграждани и да създам любопитство у туристите от цяла България. Искам Стара Загора да се асоциира с иновация и креативност, привличайки посетители чрез силата на дигиталното изкуство и качествената видео реклама. Искам старозагорци да погледнат на своя град с нови очи и да се гордеят с него, а туристите от други градове да видят Стара Загора като модерна и интересна дестинация.